Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła oferuje 22 kierunki kształcenia.

Zapewniamy solidną naukę, praktykę w renomowanych firmach, pewną przyszłość na rynku pracy, stypendium socjalne i naukowe.

Wybierz zawód dla Siebie.

 

  • strona główna - pracownie
  • strona główna - program
  • strona główna - książki
  • strona główna - praktyki

W czwartek 16 grudnia ( środa) 2015, w godzinach 11.00-15.30 w Szkole Rzemiosła odbędzie się kolejne strzyżenie. Organizatorem akcji jest Koło PCK z opiekunem Dawidem Citkowiczem przy współpracy z nauczycielem zawodu Wiesławą Kiliańską. Adepci fryzjerskiego fachu zapraszają wszystkich chętnych chcących skorzystać z bezpłatnej usługi.

Należy wspomnieć, że przedświąteczne strzyżenie wpisano w kalendarium inowrocławskich akcji charytatywnych. Ta szczytna inicjatywa służenia potrzebującym trwa od grudnia 1992 roku a jej pomysłodawczynią i organizatorem od 23 lat była Barbara Citkowicz. Teraz kontynuatorem jest jej syn Dawid. Akcja na przestrzeni lat wciąż ciezy się sporym zainteresowaniem.

ico teatrMłodzież Rzemieślnika zdobywa szlify w rzemieślniczym fachu, ale  także od czterech lat krzewi kulturę żywego słowa pracując sumiennie w teatrzyku. Młodzi aktorzy na przestrzeni lat zaprezentowali swoje umiejętności w wielu przedstawieniach podczas uroczystości szkolnych i dla  i środowisku lokalnego.

Czytaj więcej„ Kopciuszek” – wersja współczesna.

ico teatr„ Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy, dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory, ludzie sobie winy przebaczają, wszyscy sobie ślą życzenia".

Od wielu setek lat ludzie całego świata oczekują z utęsknieniem na ten jedyny dzień, na pierwszą gwiazdkę na niebie, która zwiastuje przyjście na świat Bożej Dzieciny. W ten jedyny w roku, najpiękniejszy, wigilijny wieczór serca ludzi płoną miłością, a opłatek w ich dłoniach symbolizuje jedność, wybaczenie i nadzieję. Otwórzmy więc nasz serca i radujmy się, bowiem Chrystus się nam narodził”.

Czytaj więcejPrzedstawienie „Żeby człowiek był człowiekiem”