Zebrania z rodzicami w styczniu

Zapraszamy rodziców  na zebrania z wychowawcami w dniu 16  i 17 stycznia 2018 r.

Rodziców uczniów klas I C, II A, II B i II C zapraszamy 16 stycznia 2018 r. o godz.16:00.

17 stycznia 2018 r. zapraszamy rodziców uczniów klas I A (godz.15:30), I B , III A, III B i III C (godz.16:00).

ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH RODZICÓW!

UWAGA UCZNIOWIE! TYDZIEŃ B!

W związku z przypadającym w sobotę 6 stycznia Świętem Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli w dniu 8 stycznia 2018 r. (poniedziałek) nie będzie zajęć szkolnych. Uczniowie (pracownicy młodociani) powinni w tej sytuacji przebywać w zakładach pracy chyba, że pracodawcy ustalą, że będzie to dzień wolny (stosownie do odpowiednich przepisów dotyczących świąt przypadających w soboty).

UWAGA KLASA II C !

Uczniowie klasy II c w dniu 9 stycznia 2018 r. (wtorek) rozpoczynają zajęcia szkolne od godz. 9:45 (3 godz.lekcyjna).

"DRZWI OTWARTE" dla rodziców

29 listopada 2017 r. w godz. 16:00 - 17:00 zapraszamy wszystkich rodziców uczniów "Szkoły Rzemiosła" na "Drzwi otwarte" czyli możliwość spotkania z nauczycielami uczącymi w danej klasie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

PLATFORMA MOODLE (w budowie)

Rozpoczęły sie prace nad powstaniem zasobów e-learningowych dla uczniów i nauczycieli. Już wkrótce udostępnimy wiele ciekawych materiałów, z których będzie mogła korzystać społeczność naszej szkoły.

====>>

moodle

Uwaga uczniowie! Tydzień 30.10-3.11

Uczniowie w dniu 31 października nie mają lekcji. W tym dniu powinni przebywać w zakładach pracy. W czwartek i piątek zajęcia lekcyjne odbywać się będą zgodnie z planem.

Zebrania z rodzicami w październiku

Zapraszamy rodziców uczniów klas I i II  na zebrania z wychowawcami w dniu 24 października 2017 r. o godz. 16:30.

Rodziców uczniów klas III zapraszamy 25 października 2017 r. o godz.16:30.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH RODZICÓW!