materiały do e-nauczania

Materiały do e-nauczania przeznaczone do publikacji na stronie szkolnej proszę dostarczać w na adresy e-mail: sekretariat@szkolarzemiosla.pl lub info@rzemiosloino.pl

Materiały proszę przygotować w formie tekstu możliwego do skopiowania. Odnośniki do materiałów  na obcych stronach (np. youtube, scholaris, epodręczniki itp.) powinny znaleźć się w tekście przeznaczonym do publikacji. Jeżeli konieczne jest dołączenie plików graficznych, powinny one zostać przysłane w formie przeznaczonej do publikacji, czyli w rozdzielczości 72 DPI, rozmiarze max. 1400 px. i bez POLSKICH ZNAKÓW w nazwach. Pliki graficzne będą pubikowane zawsze na końcu wpisu.

W tytule przesyłanych materiałów proszę zamieścić nazwę przedmiotu oraz informację o tym, dla kogo są przeznaczone (np. kl. 1a, klasy drugie itp.).