Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła oferuje 22 kierunki kształcenia.

Zapewniamy solidną naukę, praktykę w renomowanych firmach, pewną przyszłość na rynku pracy, stypendium socjalne i naukowe.

Wybierz zawód dla Siebie.

 

  • strona główna - pracownie
  • strona główna - program
  • strona główna - książki
  • strona główna - praktyki

Przedświąteczny dar

W czwartek 16 grudnia ( środa) 2015, w godzinach 11.00-15.30 w Szkole Rzemiosła odbędzie się kolejne strzyżenie. Organizatorem akcji jest Koło PCK z opiekunem Dawidem Citkowiczem przy współpracy z nauczycielem zawodu Wiesławą Kiliańską. Adepci fryzjerskiego fachu zapraszają wszystkich chętnych chcących skorzystać z bezpłatnej usługi.

Należy wspomnieć, że przedświąteczne strzyżenie wpisano w kalendarium inowrocławskich akcji charytatywnych. Ta szczytna inicjatywa służenia potrzebującym trwa od grudnia 1992 roku a jej pomysłodawczynią i organizatorem od 23 lat była Barbara Citkowicz. Teraz kontynuatorem jest jej syn Dawid. Akcja na przestrzeni lat wciąż ciezy się sporym zainteresowaniem.