Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła oferuje 22 kierunki kształcenia.

Zapewniamy solidną naukę, praktykę w renomowanych firmach, pewną przyszłość na rynku pracy, stypendium socjalne i naukowe.

Wybierz zawód dla Siebie.

 

  • strona główna - pracownie
  • strona główna - program
  • strona główna - książki
  • strona główna - praktyki

ico sport13 czerwca 2014 roku odbyła się uroczystość pożegnania pierwszych absolwentów szkoły. Podczas uroczystości zostali nagrodzeni dyplomami i uhonorowani statuetkami siatkarze, trener drużyny DAWID CITKOWICZ i DYREKCJA SZKOŁY. Sportowcy – siatkarze to duma i chluba szkoły!

Czytaj więcejNagrody dla sportowców – absolwentów 2014

ico sportDrużyna Piłki Siatkowej Rzemiosła z Opiekunem, trenerem DAWIDEM CITKOWICZEM  i nauczycielem wychowania fizycznego PIOYTEM GAPIŃSKIM została zaproszona przez Szkołę Rzemiosła i Izbę Rzemieślniczą  w Tarnowie na Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Chłopców i Dziewcząt Szkół Rzemiosła.

Droga do Tarnowa trwała około dziesięciu godzin. W dniu przyjazdu 19 kwietnia 2014, Organizator zorganizował atrakcję dla przybyłych drużyn w formie zwiedzania miasta  z przewodnikiem.

 Rozgrywki odbyły się 20 maja 2014 roku. Przez kilka godzin trwała rywalizacja o medale  i Puchar Dyrektora Izby Rzemieślniczej w Tarnowie.

Nasi siatkarze nie zawiedli – zostali WICEMISTRZAMI! 

Czytaj więcejOgólnopolski Turniej Piłki Siatkowej – Tarnów 2014