„DAĆ SIEBIE INNYM” – 22 MARCA 2018 r. W SZKOLE RZEMIOSŁA PRZEDŚWIĄTECZNE STRZYŻENIE POD EGIDĄ KOŁA PCK

W czwartek, 22 marca 2018 roku, w godzinach 9.30 – 15. 00 w Zespole Szkół Zawodowych Rzemiosła, na ulicy Poznańskiej 18 w Inowrocławiu,  odbędzie się kolejne przedświąteczne strzyżenie, pod egidą szkolnego Koła PCK. Charytatywne akcje strzyżenia trwają w szkole już od 2013 roku i cieszą się dużym powodzeniem wśród mieszkańców miasta. Adepci fryzjerskiego fachu wraz z nauczycielem zawodu p. W. Kiliańską i opiekunem Koła PCK p. D. Citkowiczem serdecznie zapraszają do szkolnej pracowni fryzjerskiej wszystkich chętnych, którzy chcą skorzystać z darmowej usługi fryzjerskiej.