Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła oferuje 22 kierunki kształcenia.

Zapewniamy solidną naukę, praktykę w renomowanych firmach, pewną przyszłość na rynku pracy, stypendium socjalne i naukowe.

Wybierz zawód dla Siebie.

• strona główna - pracownie
  • strona główna - program
  • strona główna - książki
  • strona główna - praktyki

Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej – Tarnów 2014

ico sportDrużyna Piłki Siatkowej Rzemiosła z Opiekunem, trenerem DAWIDEM CITKOWICZEM  i nauczycielem wychowania fizycznego PIOYTEM GAPIŃSKIM została zaproszona przez Szkołę Rzemiosła i Izbę Rzemieślniczą  w Tarnowie na Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Chłopców i Dziewcząt Szkół Rzemiosła.

Droga do Tarnowa trwała około dziesięciu godzin. W dniu przyjazdu 19 kwietnia 2014, Organizator zorganizował atrakcję dla przybyłych drużyn w formie zwiedzania miasta  z przewodnikiem.

Rozgrywki odbyły się 20 maja 2014 roku. Przez kilka godzin trwała rywalizacja o medale  i Puchar Dyrektora Izby Rzemieślniczej w Tarnowie.

Nasi siatkarze nie zawiedli – zostali WICEMISTRZAMI!

„SREBERKA” „Rzemiosła”

III D:MICHAŁ PIERNIK  - kapitan drużyny

III E: MACIEJ MRÓWCZYŃSKI, MARIUSZ  ŚWIDER, PRZEMYSŁAW  POREMBSKI, ADRIAN  BATKOWSKI

II D:ARKADIUSZ  NOCNY,  PAWEŁ PAWŁOWSKI

I E:PRZEMYSŁAW  GRZYBOWSKI

Trener  Drużyny Rzemiosła DAWID CITKOWICZ.

Należy podkreślić , że nasze „orły” w latach 2012-2014 zdobyli cztery medale

na Ogólnopolskich Turniejach Piłki Siatkowej Szkół Rzemiosła  i na Regionalnym-Międzyszkolnym

srebrny medal na I Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Rzemiosła w Inowrocławiu – 2012 rok,

Pomysłodawcą i inicjatorem Ogólnopolskich Turniejów Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Rzemiosła jest Opiekun siatkarzy Dawid  Citkowicz.

srebrny medal na II  Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Rzemiosła w Gdańsku – 2013 rok

złoty medal na Międzyszkolnym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców o puchar Prezesa Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy – 2013 rok

srebrny medal na  Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Rzemiosła w Tarnowie – 2014 rok