Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła oferuje 22 kierunki kształcenia.

Zapewniamy solidną naukę, praktykę w renomowanych firmach, pewną przyszłość na rynku pracy, stypendium socjalne i naukowe.

Wybierz zawód dla Siebie.

 

  • strona główna - pracownie
  • strona główna - program
  • strona główna - książki
  • strona główna - praktyki

Nagrody dla sportowców – absolwentów 2014

ico sport13 czerwca 2014 roku odbyła się uroczystość pożegnania pierwszych absolwentów szkoły. Podczas uroczystości zostali nagrodzeni dyplomami i uhonorowani statuetkami siatkarze, trener drużyny DAWID CITKOWICZ i DYREKCJA SZKOŁY. Sportowcy – siatkarze to duma i chluba szkoły!

Drużyna Piłki Siatkowej Chłopców powstała w październiku 2011 roku, czyli w roku powołania szkoły Rzemiosła. Siatkarzy trenował nauczyciel wychowania fizycznego DAWID CITKOWICZ, który w 2012 roku był pomysłodawcą i organizatorem I Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców  Szkół Rzemiosła. I Ogólnopolski Turniej odbył się  20 kwietnia w Inowrocławiu w Święto Szkoły.

Siatkarze, godnie reprezentowali Szkołę Rzemiosła w Ogólnopolskich Turniejach  i zdobyli w latach 2012 - 2014 cztery medale: trzy srebrne medale na Ogólnopolskich Turniejach Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Rzemiosła: 2012 rok - w Inowrocławiu, 2013 rok - w Gdańsku, 2014 rok  - w Tarnowie złoty medal w 2013 rok, na Regionalnym Turnieju Szkół Rzemiosła o Puchar Prezesa Kujawsko - Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy.

„SREBERKA” i „ZŁOTKA” RZEMIOSŁA

III D: MICHAŁ PIERNIK – Kapitan Drużyny

III E:MACIEJ  MRÓWCZYŃSKI,  MARIUSZ  ŚWIDER, ADRIAN BATKOWSKI, PRZEMYSŁAW POREMBSKI

Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych w Inowrocławiu uhonorował pięciu sportowców statuetkamii dodatkową statuetką MICHAŁA PIERNIKA- najlepszego siatkarza i kapitana drużyny, składając im podziękowanie za sukcesy na Ogólnopolskich i Regionalnych Turniejach Piłki Siatkowej w latach 2011-2014,  promowanie Szkoły Rzemiosła i za szlachetną rywalizację w duchu „fair play’

Nagrody – statuetki i dyplomy autorstwa Opiekuna Drużyny wręczył Starszy Cechu PIOTR JÓŹWIAK, Dyrektor  Szkoły GRZEGORZ  ROSZAK i trener drużyny piłki siatkowej  chłopców DAWID  CITKOWICZ

PUCHAR DLA DYREKCJI SZKOŁY

Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych w Inowrocławiu symbolicznym pucharem uhonorował DYREKCJĘ  SZKOŁY  Rzemiosła, składając  serdeczne podziękowanie za wsparcie i zaangażowanie  w krzewieniu  dyscypliny Piłki Siatkowej wśród młodzieży.

Puchar Dyrektorowi szkoły GRZEGORZOWI ROSZAKOWI  wręczył Starszy Cechu PIOTR JÓŹWIAK i Podstarszy FRANCISZEK ŻAK.

STATUETKA  DLA  TRENERA  DRUŻYNY  PIŁKI  SIATKOWEJ   DAWIDA  CITKOWICZA

Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych w Inowrocławiu uhonorował statuetką, trenera DAWIDA  CITKOWICZA jako uznanie dla trenera i składając podziękowanie,  za wkład pracy w prowadzeniu Drużyny Piłki Siatkowej Rzemiosła 2011- 2014 i sukcesy na Ogólnopolskich  i RegionalnychTurniejach.

Statuetkę Opiekunowi Drużyny DAWIDOWI  CITKOWICZOWI wręczył Starszy Cechu PIOTR  JÓŹWIAK.