Uczennica Rzemiosła Natalia Trzeciak wśród laureatów w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Zasadach BHP

Dnia 7 kwietnia 2016 roku  uczniowie  Zespołu Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu wzięli udział  w XVI edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy o zasadach BHP dla uczniów z zakładów rzemieślniczych pod hasłem: „ Bezpiecznie od startu”.  Konkurs odbył się w siedzibie Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy,  która była jego organizatorem wraz z Państwową Inspekcją Pracy i Kuratorium Oświaty. Celem konkursy było uświadomienie młodzieży, jak ważne jest bezpieczne stanowisko pracy i higiena pracy oraz znajomość przepisów.

Zespół Szkół Zawodowych  w Inowrocławiu reprezentowały uczennice :

Natalia Trzeciak klasa II c, Sandra Sypniewska klasa II a i Aleksandra Paliga klasa II c, które  gościły w Kujawsko – Pomorskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy  wraz z Opiekunem Samorządu Szkolnego Dawidem Citkowiczem.

Odnieśliśmy sukces – uczennica Natalia Trzeciak zdobyła III miejsce i stanęła na podium. To wielki powód do dumy dla naszej szkoły i braci rzemieślniczej, a jednocześnie potwierdzenie reguły, że „ chcieć, to móc”. Gratulujemy Natalii sukcesu – Natalia, jesteś Wielka. Brawo.