Szkolny konkurs fryzjerski ,, Żywioły ''

Dziś w naszej szkole królowało fryzjerstwo i to przed duże F- na najwyższym poziomie.

Na coroczny konkurs stawiły się silne reprezentacje Branżowych Szkół I Stopnia z Grudziądza i Bydgoszczy. Wszystkie autorskie projekty fryzur zostały wykonane z wielką precyzją.

Nakład sił, środków i talentu był ogormny. Cierpliwe modelki wytrzymywały nie tylko działania fryzjerów, ale także wszelkie czynności związane z pracowitym makijażem. Dopełnieniem prezentowanej modelki były stylizacje modowe, podkreślające zmysł fryzjera.

Przedstawione wizualizacje,będące kombinacją fryzury, makijażu i kreacji modowej były na bardzo wysokim poziomie i stanowiły dla wszystkich orgomne zaskoczenie.

Komisja konkursowa w obliczu wysokiego poziomu wykonanych fryzur miała wyjątkowo trudne zadanie z wyłonieniem zwycięzców. Każda praca zasługiwała na uwagę. Po długich obradach ustalono werdykt. Zwycięzcą został uczeń naszej szkoły Oskar Ziemkiewicz z klasy III a.

Pozostali uczestnicy otrzymali również dyplomy i nagrody rzeczowe.

Czas oczekiwania na werdykt komisji wypełniony został występem wokalnym naszych uczennic.

Nad świetnym przygotowaniem i przebiegiem całego konkursu czuwały nauczycielki zawodu, Pani Wiesława Kiliańska i Pani Agnieszka Kochanowska.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku nasz konkurs spotka się z jeszcze większym zainteresowaniem młodych mistrzów fryzjerskiego rzemiosła.