Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła oferuje 22 kierunki kształcenia.

Zapewniamy solidną naukę, praktykę w renomowanych firmach, pewną przyszłość na rynku pracy, stypendium socjalne i naukowe.

Wybierz zawód dla Siebie.

 

  • strona główna - pracownie
  • strona główna - program
  • strona główna - książki
  • strona główna - praktyki

Halowy Turniej Piłki Siatkowej

 Zakończyliśmy jesienną edycję halowych rozgrywek o puchar Dyrektora szkoły. We wczorajszym meczu piłki siatkowej zwyciężyła bezapelacyjnie ekipa III Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu. Wszystkie rozegrane mecze były świetną zabawą i okazją do poznania nowych ludzi. Poza turniejem rozegrano towarzysko-integracyjne spotkanie drużyny dziewcząt z III Liceum z drużyną chłopców naszej szkoły. Była świetna zabawa i niepowtarzalny klimat. Gratulujemy zwycięskiej drużynie III Liceum im. Królowej Jadwigi wysokiego poziomu oraz dziękujemy za udział w naszym turnieju. W oczekiwaniu na wiosenny rewanż bierzemy się do pracy !! :)