„Wiosenne metamorfozy” czyli Drzwi otwarte w Szkole Rzemiosła

8 kwietnia 2017 roku uczniowie trzecich klas szkół gimnazjalnych odwiedzili naszą Szkołę, by poznać jej ofertę edukacyjną oraz wziąć udział w wielu ciekawych warsztatach zawodowych, m.in. cukierniczych, fotograficznych, budowlanych. Były pokazy fitness, pokaz mody oraz prezentacja fryzur, przygotowane przez naszych uczniów. Można też było skorzystać z porad dotyczących doboru fryzury czy stylizacji paznokci tak, aby wraz z nadejściem wiosny dokonać „wiosennej metamorfozy” w swoim wyglądzie.

Uczniowie wraz z opiekunem udzielali gimnazjalistom wskazówek dotyczących pierwszej pomocy.

Tradycyjnie nie mogło zabraknąć poczęstunku. Każdy uczestnik mógł spróbować pizzy czy ciasteczek wykonanych przez naszych młodych kucharzy i cukierników pod kierunkiem nauczycieli zawodu.

Były konkursy z nagrodami, a wśród wszystkich odwiedzających nas gimnazjalistów rozlosowano 3 bilety do kina.

Każdy niezdecydowany w wyborze przyszłego zawodu mógł uczestniczyć w warsztatach z doradcą zawodowym.

W tym dniu gościliśmy przedstawicieli pracodawców i firm współpracujących ze Szkołą.