Fotografia mobilna w Szkole Rzemiosła

W czwartek 15 grudnia 2016 r. młodzież Zespołu Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu miała przyjemność spotkać się z Jolantą Waniowską i Iwoną Przybyła – trenerkami działającymi w sieci Mobilnych Doradców Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, prowadzonej przez FRSI w ramach projektu Nowe Technologie Lokalnie. Panie starały się przybliżyć uczniom tajniki fotografii mobilnej oraz możliwości wykorzystania aplikacji na telefon i komputer do obróbki zdjęć. Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Inowrocławianka", realizowanego przez Stowarzyszenie "Nowa Para Butów" oraz grupę nieformalną "Kobiety kobietom" finansowanego przez Fundację Tesco "Decydujesz, pomagamy". Dziękujemy i czekamy na ciąg dalszy, czyli kolejne spotkania o tak ciekawej tematyce.

Jolanta Waniowska - fotografią zajmuje się od 2009 r. , a od 2013 r. udziela się jako instagramers. Założyła IgersKlodzko, działa w IgersPoland. W 2014 r. zorganizowała wystawę FOTOGRAFII MOBILNEJ we Wrocławiu. W fotografii lubi eksperymentować i łączyć techniki.

Iwona Przybyła - animatorka, Mobilna Doradczyni w projekcie Nowe Technologie Lokalnie PAFW, współpracuje z NGOsami, aktywizuje mieszkańców, pomaga wzmocnić działania organizacji.