MIKOŁAJKI Z RZEMIEŚLNIKIEM

Zgodnie z wieloletnią tradycją 6 grudnia na rynku i "Królówce" spotkać można było młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu częstującą mieszkańców miasta smacznymi piernikami. Mikołaj ze Szkoły Rzemiosła wraz ze swoimi pomocnikami odwiedził też po drodze m.in. Wójta Gminy Inowrocław Tadeusza Kacprzaka oraz przedszkolaków  „U Natalki i Kubusia” przy ul.Kasztelańskiej oraz z „Muzycznej Krainy” przy ul.Poznańskiej. Organizowany po raz kolejny przemarsz uczniów ,,Rzemieślnika’’z koszami pełnymi słodyczy spotkał się z dużym zainteresowaniem i życzliwością przechodniów.