Udział Rzemieślników w Spartakiadzie Prewencyjnej

Dnia 24 stycznia nasi uczniowie w składzie: Mateusz Czochór, Krzysztof Trela brali udział w Pierwszej Spartakiadzie Prewencyjnej przeznaczonej dla uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych. Inicjatorami i organizatorami przedsięwzięcia byli: Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, Starostwo Powiatowe, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej i Nadgoplańskie WOPR w Kruszwicy. Celem Spartakiady była edukacja młodzieży w zakresie znajomości podstawowych zasad bezpieczeństwa, podnoszenie ich świadomości na temat zagrożeń wynikających z niewłaściwych zachowań.           Dziękujemy za możliwość udziału w Spartakiadzie i angażowanie się w działania profilaktyczne na rzecz bezpieczeństwa oraz przyczyniania do budowania lepszej i bezpieczniejszej przyszłości!!!

spartakiada2017