Integracja klas pierwszych

DSC 0512Początek roku za nami, mijają kolejne wrześniowe dni. Łącząc przyjemne z pożytecznym, czyli naukę z zabawą, szkoła zapewniła im miłą niespodziankę. We wrześniu wszystkie klasy pierwsze Zasadniczej Szkoły Zawodowej biorą udział w obfitujących w atrakcje wycieczkach. Uczniowie pod opieką wychowawcy oraz pedagoga szkolnego, pani Karoliny Wesołowskiej, wyjeżdżają do Dąbrowy Biskupiej, gdzie poznają tajniki przetrwania w lesie, zbierają owoce leśne, z których na rozpalonym za pomocą krzesiwa ognisku gotują napój, pieką przy ognisku własnoręcznie zrobione chleby, słuchają pasjonujących harcerskich opowieści, mają również możliwość wzięcia udziału w paintballu. Po trudach rywalizacji można się posilić ciepłą grochówką. Warto było się starać, ponieważ na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody.