„SPORTOWY DUCH W NAS GRA” – MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO, I edycja

„Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć” - Napoleon
W Szkole Rzemiosła, w Sali fitness, 19 grudnia 2018 roku odbył się „Mikołajkowy turniej tenisa stołowego” – I edycja. Pomysłodawcą i organizatorem turnieju był nauczyciel wychowania fizycznego, DAWID CITKOWICZ. Nadrzędnym celem rozgrywek było integrowanie grup wiekowych, promowanie aktywności ruchowej, krzewienie kultury fizycznej, popularyzacja tenisa stołowego i mobilizowanie do aktywnego spędzania czasu wolnego. Frekwencja dopisała, chętnych w rozgrywkach nie brakowało. Turniej rozegrano w kategoriach wiekowych chłopców 16-18 lat. Uczniowie w duchu fair play walczyli o miejsca na podium. Laur zwycięstwa zdobył KACPER GUZA, II miejsce zajął OSKAR DROP, III miejsce PIOTR CHMIELEWSKI. Zwycięzcy uczniowie otrzymali czapki Mikołaja, pamiątkowe dyplomy i puchary. Nagrody wręczył dyrektor szkoły, GRZEGORZ ROSZAK, który także podziękował uczniom za zaangażowanie i sportową rywalizację oraz życzył wszystkim uczestnikom oraz kibicom aktywnych i wesołych świąt.
Mikołajkowy turniej był pełen sportowych emocji, dostarczył wielu pozytywnych wrażeń, doznań i przeżyć. Uczniowie, zarówno rywalizujący, jak i kibice spędzili ten niezwykły, przedświąteczny czas „ na sportowo”, w radosnej atmosferze.