Szkoła Rzemiosła otworzyła drzwi dla dzieci i młodzieży w ferie

W środę, 27 stycznia, Zespół Szkół Zawodowych w Inowrocławiu zorganizował drzwi otwarte dla dzieci i młodzieży. Młodzi ludzie mieli możliwość nie tylko zwiedzenia szkoły, ale również wzięcia udziału w warsztatach mechanicznych, cukierniczo-kulinarnych, fryzjerskich, fotograficznych, podczas których można było m. in. zgłębiać tajniki sztuki fotografii, samemu zrobić zdjęcie, dać sobie wyczarować piękną fryzurę. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyły się własnoręcznie zrobione przez naszych gości wypieki – oponki serowe i pizza. Rzemieślnik przygotował również seans kinowy oraz gry i zabawy edukacyjne. Chętni mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe, skorzystać z kawiarenki internetowej lub uczestniczyć w wycieczce po zawodach rzemieślniczych Poniżej przedstawiamy fotorelację z imprezy, natomiast zdjęcia wykonane przez odwiedzających można będzie obejrzeć na facebooku Szkoła Rzemiosła w Inowrocławiu - kierunek Fotograf.