Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26 czerwca na dziedzińcu szkoły zakończyliśmy bieżący rok szkolny. Na uroczystość przybyli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Jak zapowiedziały prowadzące imprezę Aleksandra Paliga i Hanna Drzewucka – było to spotkanie jednocześnie wesołe i smutne. Wesołe, ponieważ zbliżał się czas wakacji i zasłużonego odpoczynku. Smutne, ponieważ nadszedł czas pożegnania kolegów, którzy kończą szkołę i za chwilę przystąpią do egzaminów zawodowych.

Głos zabierali: Dyrektor Szkoły Pan Grzegorz Roszak, Starszy Cechu Pan Piotr Jóźwiak, Prezes firmy GESAL Eugeniusz Skoczyński oraz przedstawiciel klas trzecich.

Pan Dyrektor Grzegorz Roszak oraz Starszy Cechu Pan Piotr Jóźwiak wręczyli trzem najlepszym uczniom naszej szkoły stypendium w formie ufundowanych przez Zarząd Cechu tabletów. Otrzymali je:

• Sandra Sypniewska z klasy 1a za średnią 5,26,
  • Natalia Trzeciak z klasy 1c za średnią 5,19 oraz
  • Agata Przybysz z klasy 2a za średnią 5,0.

Nagrody otrzymali również pozostali uczniowie, którzy uzyskali świadectwo z czerwonym paskiem oraz ci, którzy mieli wzorową frekwencję lub zostali laureatami szkolnych konkursów.

Starszy Cechu wręczył Dyplomy Wzorowego Ucznia Rzemiosła wyróżniającej się młodzieży oraz dyplomy dla mistrzów szkolących wyróżnionych uczniów.

Hanna Drzewucka, w imieniu klas trzecich, podziękowała nauczycielom i rodzicom za trud włożony w wychowanie. Do podziękowań i życzeń przyłączyły się pozostałe klasy i w imieniu całej społeczności szkolnej na ręce Starszego Cechu i Pana Dyrektora młodzież złożyła kwiaty.

Po obfitującej w nagrody, wyróżnienia, dyplomy i podziękowania części oficjalnej nastąpiła część artystyczna a po niej nauczyciele wraz z uczniami udali się do klas, aby rozdać świadectwa i pożegnać się przed wakacjami.