Informacja dla Rodziców oraz uczniów

Drodzy uczniowie.

Informujemy, że administracja szkoły pracuje w godzinach od 7 do 15:30

Dyżury kierownika ds. praktycznej nauki zawodu oraz pedagoga szkolnego pełnione są w ustalonych wcześniej godzinach w budynku szkoły.

Wypożyczanie sprzętu komputerowego odbywa się na zasadach obowiązujących w roku ubiegłym po telefonicznym zgłoszeniu tego faktu w sekretariacie.

Pragnę przypomnieć, że uczestnictwo w zdalnym nauczaniu jest obowiązkowe i znajduje swoje odniesienie na liście obecności co w konsekwencji ma wpływ na ocenę z danego przedmiotu.

Pamiętajcie, że w sytuacji zdalnego nauczania, która jest nietypowa i wymaga zaangażowania wszystkich stron tego procesu, nie pozostajecie sami.

Pamiętajcie, że nie ma spraw i problemów, których nie można rozwiązać. Jesteśmy do waszej dyspozycji i służymy wsparciem w każdym momencie.

Pani pedagog, dyżurująca pod numerem telefonu 505891103 jest do Waszej dyspozycji a po wcześniejszym umówieniu terminu, można spotkać się w szkole – z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Jeżeli ktoś potrzebuje mojego wsparcia, jestem do dyspozycji pod numerem telefonu 505709852

Chcemy być dla Was wsparciem i służyć pomocą w każdej sprawie, bowiem Nasza Szkoła jest Waszym drugim domem - gdzie jesteście szanowani i doceniani. Nikt - w obecnej sytuacji -nie powinien pozostać sam, bowiem mamy wspólny cel : zdobyć dobry zawód na całe życie.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Życzę zdrowia i wytrwałości.

„ A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój” - niebawem wszystko będzie OK.

Ireneusz Springer