Informacja !

Drodzy Uczniowie i Rodzice !

W związku z Rozprządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. informuję, że czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty zostaje przedłużone do dnia 10 kwietnia 2020 r.

Informuję jednocześnie, że jednostka nasza realizuje swe zadania za pomocą storny internetowej szkoły- www.szkolarzemiosla.pl w zakładce ,, e-nauczanie '', a kontakt z Państwem utrzymujemy przez adres szkoły : sekretariat@szkolarzemiosla.pl . Na adres ten prosimy kierować wszelkie pytania i uwagi związane z realizowanym kształceniem na odległość.

Czas, w którym jesteśmy wymaga od nas wszystkich  mobilizacji i współpracy. Rodziców proszę o wyrozumiałość i cierpliwość szczególnie teraz, kiedy wielu z Państwa łączy prace zawodową ze wsparciem i motywacją dzieci w zdalnej nauce. Nauka prowadzona na odległość, realizowana jest przez naszą szkołę, z wykorzystaniem materiałów udostępnianych przez nauczycieli prowadzących dany przedmiot. Proponowane zadania i tematy mają charakter pracy domowej opartej na inicjatywie własnej ucznia, wykazującego aktywność i chęć do samokształcenia. Materiały te uwzględniają równomierne obciążenie ucznia oraz jego możliwośći psychofizyczne .

Mam nadzieję, że świadomość uczniów naszej szkoły- jest świadomością ludzi dorosłych i każda praca oraz działanie wkładane we własny rozwój jest inwestycją w przyszłość. Postarajmy się wykorzystać taką formę nauki jak najlepiej, bo w obecnej sytuacji jest to jedyna ,,zdrowa'' metoda by realizować założenia programowe.

Proszę Rodziców o umiarkowane motywowanie dzieci do pracy, a uczniów o rozsądek i zaangażowanie w poznawanie nowych, ciekawych tematów .

Życzę wszystkim zdrowia i uśmiechu ( najlepsze lekarstwo na wirusa)

Dyrekotr Ireneusz Springer