!!!! WAŻNA INFORMACJA !!!!

P I L N E !!!!

W oparciu o decyzję Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa informujemy, że funkcjonowanie naszej szkoły zostaje czasowo ograniczone od dnia 12.03.2020  r.do dnia 25.03.2020 r.

Od dnia 12 marca 2020 r.uczniowie naszej szkoły nie przychodzą na zajęcia, lecz realizują przygotowanie zawodowe u pracodawcy na dotychczasowych zasadach.

Od 16 marca 2020 r.zawieszone zostają zajęcia realizowane w ramach turnusów dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników (kursy).

Prosimy rodziców o zachęcanie dzieci do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole.

Prosimy rygorystycznie przestrzegać w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, unikać miejsc gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, centra handlowe).

Proszę pamiętać, że przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki i samokształcenia. Proszę uczniów o odpowiedzialne wykorzystanie czasu zawieszenia zajęć w szkole. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje.

O wszelkich zmianach będziemy informować na stronie naszej szkoły.

W dniach 12 i 13 marca 2020 r. szkoła pełni dyżur i można uzyskać informację pod numerami telefonów: 523522722, 505709852, 603619417.

Pamiętaj aby uchronić się przed koronawirusem:

• Często myj ręce ciepłą wodą z mydłem,
  • Przy kasłaniu i kichaniu zakrywaj usta i nos,
  • Zachowaj co najmniej metr odległości od osób, które kasłają i kichają,
  • Osoby wracające z regionów zarażonych koronawirusem powinny powiadomić o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłoś się do oddziału zakaźnego
  • Więcej informacji dotyczących koronawirusa na stronie gov.pl/koronawirus.

Podejrzewasz u siebie koronawirusa? Zadzwoń pod numer 800-190-590.

Ireneusz Springer