Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła oferuje 22 kierunki kształcenia.

Zapewniamy solidną naukę, praktykę w renomowanych firmach, pewną przyszłość na rynku pracy, stypendium socjalne i naukowe.

Wybierz zawód dla Siebie.

 

  • strona główna - pracownie
  • strona główna - program
  • strona główna - książki
  • strona główna - praktyki

O BEZPIECZEŃSTWIE SŁÓW KILKA …

 

Jak wiemy Internet jest nieodłącznym elementem naszego życia. Zaspokaja potrzeby w różnych jego obszarach, stanowi świetną zabawę, jest przydatny i potrzebny. Należy jednak pamiętać o zagrożeniach i niebezpieczeństwach na jakie jesteśmy narażeni. Dnia 11 grudnia w murach naszej szkoły pojawili się asp. szt. Izabela Lewicka Woszczak i st. Sierż. Michał Parzyszek policjanci Wydziału Prewencji inowrocławskiej Komendy Powiatowej Policji. Funkcjonariusze przeprowadzili wśród przyszłych rzemieślników prelekcję edukacyjno-profilaktyczną dot. Cyberprzemocy. Przypomnieli o podstawowych zasad bezpiecznego korzystania z Internetu oraz o zagrożeniach i niebezpieczeństwach w nim czyhających. Dziękujemy za spotkanie.