Turniej Halowej Piłki Nożnej

W poniedziałek 25 listopada 2019 r. odbyła się jesienna edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej o puchar Dyrektora Szkoły.

W Skoloni stawiły się ekipy piłkarskie III Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi Technikum Budowlanego im. gen. Władysława Sikorskiego, Zespołu Szkół im. Marka Kotańskiego oraz dwie reprezentacje naszej szkoły klas I oraz łączona klasa II i III.

Turniejowe boje rozpoczeły się o godzinie 11 i trwały prawie do godziny 15. Wszystkie pojedynki były pełne adrenaliny i sportowego zacięcia. Wbrew wcześniejszym przypuszczeniom mecze rozgrywano zgodnie z zasadami fair play. Nie zanotowano żanych kontuzji i urazów. Po podliczeniu punktacji okazało się, że zwycięzcą Turnieju zostało Technikum Budowalne im. gen. Władysława Sikorskiego, które zaprezentowało wysoki poziom umiejętności piłkarskich i postaw sportowych. Drugie miejsce zajęło III Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi, trzecie- Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego, a czwarte reprezentacja naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim młodym sportowcom za udział, nauczycielom dziękujemy za przygotowanie młodzieży do rozgrywek i pozostaje poczekać do wiosennej edycji Turnieju aby wziąć rewanż lub potwierdzić wysoki poziom piłkarskich umiejętności uczniów Technikum Budowlanego.

Gratulujemy i przypominamy jednocześnie, że w trwającej jesiennej edycji sportów zespołowych spotykamy się 2 grudnia w Sokolni na turnieju piłki siatkowej.

Wszelkich informacji na temat Turnieju udziela sekretariat . Tel. 52 352 27 22

Z a p r a s z a m y !