PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW I DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej Starszy Cechu Piotr Jóźwiak wspólnie z sekretarzem Zarządu Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy Franciszkiem Baldowskim pasowali Szablą Kilińskiego pierwszoklasistów na uczniów rzemiosła.
Dyrektor szkoły Grzegorz Roszak złożył życzenia nauczycielom i mistrzom szkolącym z okazji ich święta i podziękował im za trud kształcenia i wychowania kolejnych pokoleń rzemieślników. Wśród pierwszoklasistów rozlosowane zostały dwa rowery ufundowane przez Cech Rzemiosł Różnych. Każdy z pedagogów i mistrzów szkolących otrzymał w podziękowaniu czerwoną różę. Całość uwieńczyło przedstawienie przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół Zawodowych Rzemiosła pod kierunkiem pani Lucyny Gawryś-Czarniak.