„ SPORT ŁĄCZY LUDZI”- GMINNY TYDZIEŃ SPORTU, TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

W sobotę, 29 września 2018 roku uczniowie Rzemiosła i ich starsi koledzy, w strojach Rzemiosła, tzw. „ dzika drużyna” oraz Opiekun, nauczyciel wychowania fizycznego Dawid Citkowicz, wzięli udział w Turnieju Piłki Siatkowej. Impreza sportowa odbyła się w Złotnikach Kujawskich, w ramach Gminnego Tygodnia Sportu. Nasi chłopcy zdobyli trzecie miejsce i wrócili z pucharem, kolejnym do kolekcji w szkolnej sportowej galerii. Turniej „ dzikich drużyn” wywołał pozytywne emocje oraz upłynął w sportowym duchu zdrowej rywalizacji fair play. Był też wspaniałą zabawą, a jednocześnie potwierdzeniem tezy, że sport łączy ludzi i że można rekreacyjnie oraz aktywnie spędzać wolny czas. Nauczyciel wychowania fizycznego i uczniowie dziękują organizatorowi Turnieju za zaproszenie oraz za miły, sportowy czas. Kolejny Turniej Piłki Siatkowej odbędzie się w grudniu, czyli Turniej Mikołajkowy, na który zostaliśmy zaproszeni i oczywiście weźmiemy w nim udział, bo gra w nas sportowy duch.