U NAS SIĘ DZIEJE - DRZWI OTWARTE W RZEMIOŚLE

W piękny, słoneczny, sobotni dzień, w Zespole Szkół Zawodowych Rzemiosła, gościliśmy młodzież ze szkół gimnazjalnych powiatu inowrocławskiego.  Zwiedzający uczniowie szkołę nie tylko mieli możliwość skonsultowania wyboru przyszłego fachu z doradcą zawodowym, ale również mogli kreatywnie a zarazem atrakcyjnie spędzić czas. Młodzi ludzie chętnie brali udział w konkursach, np. „Jeden z dziesięciu”, „Familiada”, „Kalambury”, „Quiz wiedzy o świecie”, oglądali m.in.  występ wokalny, pokaz mody, uczestniczyli w psychotestach oraz  mieli możliwość zrobienia fryzury i stylizacji paznokci u naszych młodych adeptów sztuki rzemieślniczej. Przyszli mechanicy byli bardzo zainteresowani zlotem Inowrocławskiego Klubu BMW oraz pokazem diagnostyki samochodowej. Nieomieszkali skosztować pysznych wypieków cukierniczych i wyrobów gastronomicznych. Dla amatorów „konkretów” była kiełbasa z grilla. Przy miłej atmosferze i poruszającej do tańca skocznej muzyce przyszli uczniowie szkoły zwiedzali nie tylko sale, ale również stoiska współpracujących ze szkołą pracodawców tj. GESAL, Viando, OPAK-MET, PIEKARNIA KUCIA, PIEKUŚ, PIEKARNIA-CIASTKARNIA JÓŹWIAKOWIE, Market BHP, KOLORODRU, którym serdecznie dziękujemy za udział i wsparcie swoimi wyrobami.