Rzemieślnik z wyróżnieniem na konkursie wojewódzkim

Cukiernicy z Zespołu Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu brali udział w wojewódzkim konkursie na prace cukierniczą „Domek z piernika”. Zadaniem uczestników było złożenie domku z piernika dowolną techniką, dekoracja oraz wkomponowanie w pracę dwóch figurek z masy cukrowej. Organizatorem konkursu była Branżowa Szkoła I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy. Udział w konkursie brali uczniowie ze szkół rzemieślniczych oraz młodociani pracownicy w zawodzie cukiernik z całego województwa. Uczniowie naszej szkoły zdobyli wyróżnienie, a byli to uczniowie klasy II B Weronika Markowska i Marcin Batkowski. Oprócz wyróżnienia otrzymali cenne nagrody oraz dyplomy. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.