IV MISTRZOSTWA „ GESAL WŚRÓD ŚNIEŻNYCH KRĘGLI” – SZKOŁA I NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO MISTRZEM

W poniedziałek, 12 lutego 2018 roku w inowrocławskiej kręgielni odbyły się IV MISTRZOSTWA „GESAL WŚRÓD ŚNIEŻNYCH KRĘGLI” skierowane do młodzieży powiatu inowrocławskiego, opiekunów, nauczycieli, instytucji. Organizatorem imprezy od czterech lat jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gesal Eugeniusz Skoczyński. Wśród uczestników Mistrzostw nie zabrakło reprezentantów naszej szkoły, a byli to: nauczyciel wychowania fizycznego Dawid Citkowicz i uczniowie, Maciej Brola oraz Dawid Białek. Tytuł  MISTRZA IV MISTRZOSTW „ GESAL WŚRÓD ŚNIEŻNYCH KRĘGLI” wywalczył nauczyciel wychowania fizycznego DAWID CITKOWICZ, który został uhonorowany pucharem i nagrodami rzeczowymi, a zgodnie z tradycją  imprezy, tym samym zdobył on także zwycięski puchar dla Szkoły Rzemiosła, którą reprezentował. Na podium stanął także, jako brązowy medalista, drugi reprezentant naszej szkoły, uczeń MACIEJ BROLA. Bardzo cieszy fakt, że złoty puchar z IV Mistrzostw wzbogaci naszą galerię sportową medali i pucharów. Szkoła Rzemiosła składa serdecznie podziękowanie firmie „Gesal” Eugeniusz Skoczyński za emocjonujące wrażenia, przeżycia i doznania sportowe,  a naszym reprezentantom  wyrazy uznania za godne reprezentowanie szkoły na niwie sportowej. Brawo My, gra w nas sportowy duch, nasza Szkoła Rzemiosła z laurem zwycięzcy.