99. ROCZNICA POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO

5 stycznia 2018 r. przy pomniku przy ul. Orłowskiej odbyła się manifestacja patriotyczna związana z 99. rocznicą wybuchu Powstania Wielkopolskiego w Inowrocławiu. Wzięli w niej udział również przedstawiciele naszej szkoły: Karolina Dzwonkowska, Anna Kukułka i Iwona Piwek (uczennice kl.II b) wraz z wicedyrektorem Panem Michałem Pomernackim i Mirosławem Kowalkowskim (jako członek pocztu sztandarowego Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918-1919 Koło w Inowrocławiu). Jak co roku społeczność Szkoły Rzemiosła pamięta o powstańcach dając przykład nie tylko lokalnego patriotyzmu.