III EDYCJA KONKURSU FRYZJERSKIEGO - "Charaktery, charakterki, ach kobiety’"

W miniony wtorek (21 listopada) w Szkole Rzemiosła spotkały się najlepsze młode fryzjerki ze szkół rzemieślniczych. Dziewczęta uczestniczyły w zorganizowanej przez Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu III edycji konkursu. "Charaktery, charakterki ach kobiety’", którego organizatorką była pani Wiesława Kiliańska.
Autorkami najlepszych fryzur i jednocześnie laureatkami konkursu zostały: Anna Zadura ( I miejsce, Mazurek Natalia ( II miejsce- Bydgoszcz), Chmielewska Klaudia ( III miejsce) Wyróżnienia otrzymały : Goralska Klaudia (wyróżnienie specjalne) Mikołajczak Małgorzata, Rakoczy Karolina, Kochalska Angelika.
Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom. wykonanych fryzur.
Goście Rzemieślnika mogli odpocząć delektując się smakołykami przygotowanymi przez uczniów szkoły pod czujnym okiem pani Żanety Marcinek.