ROGALE ŚWIĘTOMARCIŃSKIE Z RZEMIEŚLNIKIEM

Uczniowie z Rzemiosła  po raz kolejny wyszli ,,na miasto’’  żeby pochwalić się mieszkańcom Inowrocławia swoimi efektami pracy. W koszykach mieliśmy jeszcze ciepłe, świeżo zdjęte z blachy słodkości. Wszyscy obdarowani zachwycali się kruchością i delikatnością pięknie wygiętych w podkówkę rogali ( może jeszcze nie z certyfikatem, ale pracujemy nad tym ). Tym razem to nie my podchodziliśmy do ludzi , tylko oni sami nas zaczepiali, pytając czy mogą się poczęstować .

Nasi młodzi adepci cukiernictwa spisali się na medal !

Wszystkich dziękujemy za miłe słowa. Będą one nas mobilizowały do dalszej nauki i poszukiwania nowych smaków. Obiecujemy, że już wkrótce znowu pojawimy się na inowrocławskim deptaku. Prosimy wyglądać uczniów w zielonych togach  z logo Szkoły Rzemiosła.