Rozpoczęcie nowego roku szkolnego - 2017/2018

Wakacje dobiegły końca i 4 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. O godzinie 10-tej młodzież wraz z nauczycielami i zaproszonymi gośćmi uczestniczyła w mszy świętej w kościele pw. Św. Mikołaja, natomiast o godzinie 11-tej rozpoczęła się uroczystość na dziedzińcu szkoły.

Podczas uroczystości głos zabrali: Dyrektor Szkoły, Pan Grzegorz Roszak, Starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Inowrocławiu, Pan Piotr Jóźwiak oraz Prezes firmy GESAL, Pan Eugeniusz Skoczyński, który wręczył nagrodę wyróżniającemu się pracownikowi tej firmy, a jednocześnie uczniowi naszej szkoły.

Uroczystość poprowadzili przygotowywani przez Panią Karolinę Wesołowską członkowie szkolnego teatrzyku MELPOMENA.