Drzwi Otwarte w Szkole Rzemiosła

W Szkole Rzemiosła odbyły się Drzwi Otwarte. Była to okazja aby odwiedzić naszą szkołę i zdecydować o swojej przyszłości.

Wybór odpowiedniego zawodu to kluczowe zadanie jakie czeka na młodych ludzi, którzy kończą właśnie Szkołę Podstawową.

W ramach Drzwi Otwartych szkoła przygotowała prezentację zawodów, pyszne poczęstunki, możliwość skorzystania z usług fryzjerskich i  fotograficznych (darmowe zdjęcia do dowodu osobistego oraz legitymacji szkolnej) oraz zapoznanie się z pracą mechanika. Ponadto przygotowana została wystawa dawnych aparatów oraz prezentacja wykonanych zdjęć.

Ponadto towarzyszyła nam dobra zabawa i muzyka.