Dobiegły końca wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Rzemiosła

23 listopada zakończyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Rzemiosła. Już jutro (24.11) poznamy przedstawicieli szkolnej społeczności.

Uczniowie wszystkich klas mogli głosować na jednego spośród 15 zgłoszonych kandydatów. Wybory rozpoczęliśmy w piątek 19 listopada. Głosować można było również w poniedziałek oraz we wtorek.

Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała powołana dwa tygodnie temu Uczniowska Komisja Wyborcza w składzie Kornelia Bodziony (Przewodnicząca) oraz Oliwia Górska i Marcelina Cabaj (członkowie komisji).

Każdy z uczniów otrzymał dokładnie jedną kartę wyborczą. Aby głos był ważny należało skreślić krzyżyk w kratce obok nazwiska wybranego kandydata.

Podsumowanie wyników wyborów odbędzie się 24 listopada. Uczniowska Komisja Wyborcza dokona przeliczenia głosów oraz udostępni wyborczy protokół.