Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła oferuje 22 kierunki kształcenia.

Zapewniamy solidną naukę, praktykę w renomowanych firmach, pewną przyszłość na rynku pracy, stypendium socjalne i naukowe.

Wybierz zawód dla Siebie.

 

  • strona główna - pracownie
  • strona główna - program
  • strona główna - książki
  • strona główna - praktyki

KONCERT NA POWITANIE LATA

Szykują koncert dla uczniów ósmych klas! Takie atrakcje w inowrocławskiej Szkole Rzemiosła


17 czerwca o godzinie 14:30 w Szkole Rzemiosła przy ulicy Poznańskiej 18 rozpocznie się koncert z licznymi atrakcjami dla uczniów ósmych klas szkół podstawowych! Okazja do zwiedzania szkoły, możliwość uczestniczenia w koncercie oraz liczne atrakcje związane z prezentacją zawodów przygotowuje dla uczniów ósmych klas Szkoła Rzemiosła przy ulicy Poznańskiej 18 w Inowrocławiu.

- Choć każdy dzień jest w naszej szkole dniem otwartym i w dowolnym momencie możecie zwiedzać naszą szkołę i zapoznawać się z naszymi możliwościami kształcenia zawodowego, to postanowiliśmy dla Was absolwentów ósmych klas coś nietypowego. Koncert połączony z prezentacją zawodów to możliwość konkretnego i osobistego zapoznania się z możliwościami naszej szkoły - podkreśla dyrektor szkoły Ireneusz Springer.

Całość wydarzenia odbędzie się na boisku szkolnym oraz w budynku Szkoły Rzemiosła. Dla uczniów wystąpi zespół Acoustic Berry, który gra przeróżne standardy oraz piosenki w swoich akustycznych aranżacjach.

Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z zawodami i kierunkami kształcenia w Szkole Rzemiosła. Dla uczniów ósmych klas Szkoły Podstawowej przewidziano liczne atrakcje. Zainteresowani będą mogli wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Dziewczęta zyskają możliwość skorzystania z darmowych usług fryzjerskich.