Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła oferuje 22 kierunki kształcenia.

Zapewniamy solidną naukę, praktykę w renomowanych firmach, pewną przyszłość na rynku pracy, stypendium socjalne i naukowe.

Wybierz zawód dla Siebie.

 

  • strona główna - pracownie
  • strona główna - program
  • strona główna - książki
  • strona główna - praktyki

DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW

 

Dnia 19 maja obchodzimy Dzień Dobrych Uczynków – święto społecznych i bezinteresownych działań na rzecz ludzi, zwierząt i środowiska. Każdego dnia, a zwłaszcza w czasie epidemii należy doceniać wielkie i małe gesty. My również uczciliśmy ten dzień. Poruszana przez nas tematyka dotyczyła empatii, bezinteresowności, i drobnych gestów, które zmieniają świat. Pamiętajcie „Dobre uczynki są jak gwiazdy. Pojedynczo znaczą niewiele, razem są w stanie rozświetlić całe niebo”.