Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła oferuje 22 kierunki kształcenia.

Zapewniamy solidną naukę, praktykę w renomowanych firmach, pewną przyszłość na rynku pracy, stypendium socjalne i naukowe.

Wybierz zawód dla Siebie.

 

  • strona główna - pracownie
  • strona główna - program
  • strona główna - książki
  • strona główna - praktyki

KOMUNIKAT !!!

 

 

Informuję, że od dnia 17 maja (poniedziałek) 2021 r. (tydzień B) w ramach nauki w tzw. systemie hybrydowym na zajęcia, zgodne z planem lekcji, wracają klasy I a, I c oraz III b.

Przypomnę, że klasy te rozpoczynają zajęcia od godziny 8.

Klasy II a i II c pozostają w nauczaniu zdalnym z możliwością konsultacji indywidualnych, związanych z uczniami pragnącymi poprawić lub uzupełnić oceny. Konsultacje takie odbywają się po uprzednim ustaleniu terminu z nauczycielem.

W tygodniu następnym ( tydzień A) od dnia 24 maja ( poniedziałek) 2021 r. kiedy trwać będzie nadal nauka w systemie hybrydowym, na zajęcia zgodnie z planem lekcji, wracają klasy I b i III a.

Przypominam, że klasa I b rozpoczyna zajęcia od godz. 9 /45( geografia)

a klasa III a od godz. 8 ( Technologia produkcji cukier.)

Od dnia 31 maja ( poniedziałek) 2021 r. wszyscy uczniowie wracają do nauki stacjonarnej.

                                          Czyli wracamy do normalności.

Pragnę Was- Drodzy Uczniowie- uspokoić i zapewnić, że powrót do normalności będzie odbywał się bez zbędnych napięć i ukierunkowany zostanie, na odbudowanie więzi i relacji, które zostały zerwane przez pandemię a są niezbędne do tego, aby szanować się nawzajem oraz poznawać ten piękny i tajemniczy świat.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Do zobaczenia!

Dyrektor